Sprzęt

Najlepsze akcesoria do kamery GoPro

akcesoria gopro Najlepsze akcesoria do kamery GoPro

Jeśli chcesz poszerzyć zakres filmów, które możesz nagrywać za pomocą kamery GoPro, na pewno potrzebujesz dodatkowych narzędzi lub gadżetów, które pomogą Ci zrobić takie ujęcia, których nikt więcej nie uzyska. Bez względu na to, czy chcesz zrobić naprawdę długi film po klatkowy, czy też uchwycić aktywność ryb pod powierzchnią wody, potrzebujesz pewnego specyficznego zestawu narzędzi. Oto lista najlepszych rozwiązań dla kamery GoPro, które powinieneś mieć w swoim zestawie.

Odporna na warunki atmosferyczne obudowa: GoPro ma zapewnić wytrzymałość na duże obciążenia, ma sprawić, że w ekstremalnych warunkach pogodowych będzie można dokonać nagrywania. Niezależnie od tego, czy jest to gorący piasek, czy mroźny wiatr, Twój GoPro będzie doskonale działać w obudowie odpornej na warunki atmosferyczne. Zapobiegnie ona zatrzymaniu pracy kamery w przypadku spadku temperatury poniżej punktu zamarzania, a jednocześnie zapobiegnie topnieniu aparatu pod pustynnym słońcem. Niezależnie od tego, czy jest to burza z piorunami, burza piaskowa, czy powódź, Twój GoPro nagra film, który powinien być doskonały.

Pakiet solarny: Jeśli chcesz, aby czas nagrywania był dłuższy niż kilka godzin, a może nawet miesięcy, musisz naładować akumulator, robiąc jednocześnie zdjęcia. Takie ładowanie w trakcie pracy powinno odbywać się bez najmniejszego ruchu aparatu. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy posiadasz fabrycznie zainstalowany zestaw, w którym akumulator ładuje się w regularnych odstępach czasu. Jest to możliwe, gdy jesteś w domu lub w jakimś miejscu z elektrycznością. Natomiast gdy tylko znajdziesz się w terenie, potrzebne będzie źródło zasilania, które będzie mogło ładować GoPro przez tygodnie bez żadnych problemów. W tym miejscu możesz wykorzystać słońce, zakup zestaw solarny z panelami słonecznymi przymocowanymi do obudowy aparatu i ciesz się bezproblemowym użytkowaniem przez tygodnie, a nawet miesiące.

Detektor ruchu GoPro: Kiedy wykonujesz po klatkową sesję zdjęciową, np. w czasie budowy, zawsze będziesz chciał nagrywać w czasie, kiedy trwa jakaś czynność lub praca. Oczywiście, będziesz chciał nagrywać tylko to, czego potrzebujesz, i będziesz chciał uniknąć bezsensownej pracy polegającej na przycinaniu filmu, który rozciąga się na kilka dni, a nawet tygodni. Detektor ruchu zainstalowany wraz z urządzeniem GoPro wykryje, kiedy w kadrze jest jakikolwiek ruch i dopiero wtedy rozpocznie się nagrywanie wideo. Oszczędzi to baterię kamery, ponieważ nie będzie ona musiała nagrywać w pełnym wymiarze czasu, zaoszczędzi Twój czas, ponieważ dostaniesz gotowy film, który jest już przycięty do ujęć, na których jest coś wartego zobaczenia, a co najważniejsze, zaoszczędzi pojemność pamięci kamery; kamera może nagrać tylko określoną długość filmu w danym momencie ze względu na ograniczenie jego pojemności. Dzięki czujnikowi ruchu będziesz mógł nagrać około 10 razy więcej niż normalnie.

Decydując się na zakup tych dodatków do kamery GoPro, zyskasz gwarancję długiej pracy kamery, niezależnie od warunków atmosferycznych, kręcącą tylko interesujące Cię filmy.

Powiązane posty
SprzętTechnologia

Co to jest Repeater WiFi i do czego służy?

Siedząc na piętrze w swoim domu, masz problem z odbieraniem sygnału WiFi? A może pracujesz zdalnie i marzy Ci się praca na…
SprzętTechnologia

Dyski HDD i SSD. Podstawowe różnice

Użytkownicy komputerów przeważnie nie zwracają uwagi na różnice pomiędzy dyskami HDD i SSD. Dla nich istotne jest to, żeby sprzęt działał bez…
SprzętNaukaPorady

Monitor gamingowy - na zwrócić uwagę?

Jednym z najważniejszych i najbardziej podstawowych narzędzi współczesnego gracza oprócz silnego procesora, karty graficznej, zgrabnej myszki i mechanicznej klawiatury jest właśnie monitor….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *