InternetPorady

Chcesz usunąć konto na Aliexpress? Sprawdź jak to zrobić!

aliexpress Chcesz usunąć konto na Aliexpress? Sprawdź jak to zrobić!

AliExpress jest popularnym serwisem zakupowym. Produkty w nim dostępne pochodzą najczęściej z Chin, dzięki czemu ich cena jest bardzo konkurencyjna. Serwis zyskał na tyle dużą popularność, że nawet osoby nie korzystające z jego usług o nim słyszały. Chcesz założyć konto w serwisie, ale boisz się, że nie będziesz mógł go usunąć? A może masz już konto i nie wiesz gdzie znaleźć albo jak skorzystać z opcji usunięcia konta? To bardzo proste! Sprawdź jak zrobić to w kilku szybkich krokach!

Czego potrzebujesz by usunąć konto AliExpress


Konto w serwisie Aliexpress daje Ci dostęp do zakupów w serwisie, możliwości publikowania treści oraz komentowania treści. Ponadto masz dostęp do indywidualnego panelu użytkownika, który służy do zarządzania Twoim kontem. Zastanawiasz się czego dokładnie potrzebujesz do usunięcie konta? To zaledwie kilka prostych rzeczy. W celu usunięcia konta AliExpress będziesz potrzebować loginu, hasła oraz maila przypisanego do konta. Mając już te dane musisz wejść na stronę Aliexpress.com.

Jak usunąć konto – krok po kroku


Gdy jesteś już na stronie sklepu, upewnij się czy jesteś zalogowany na swoje konto. Jeśli tak, to przejdź do panelu MójAliexpress lub My Aliexpress, zależnie od tego jaki język masz ustawiony jako domyślny. Następnie znajdź  opcje Ustawienia Użytkownika i Edycja Profilu Użtkownika.

Gdy już znajdziesz się w oknie edycji profilu, znajdź opcje Dezaktywacja konta. Wyskoczy  dodatkowe okno. W oknie tym wpisujesz swój adres e-mail przypisany do konta lub login używany w serwisie. Następnie przepisujesz frazę: Deactivate my account.

Ostatnim krokiem jest podanie powodu dezaktywacji konta. Możesz wybrać jeden z popularnych powodów z listy lub wpisać własny powód. Jeśli wykonałeś już wszystkie kroki to zostało tylko naciśnięcie czerwonego przycisku „Deactivate my account” znajdującego się na dole strony. Pamiętaj, że klikając ten przycisk trwale usuwasz konto w serwisie i operacja ta jest nieodwracalna.

Jakie są konsekwencje usunięcia konta na Aliexpress?


Usuwając konto w serwisie Aliexpress tracisz dostęp do panelu swojego konta, zostają usunięte wszelkie dane osobowe oraz adresowe. Tracisz dostęp do wszystkich kontaktów i wiadomości w serwisie oraz możliwość wystawiania i zamawiania przedmiotów. Wszystkie Twoje posty umieszczone w serwisie Aliexxpress.com zostają usunięte, a możliwość publikowania nowych  postów oraz komentarzy zostaje zablokowana. Decyzja ta jest nieodwracalna, także dobrze ją przemyśl.

Powiązane posty
Internet

Jak wybrać internet dla gracza?

Wybór odpowiedniego internetu do gier online to kwestia, która wymaga uwzględnienia kilku czynników, aby zapewnić optymalne wrażenia z gry. Najlepszym wyborem dla…
Porady

Jak zarządzać współwłasnością nieruchomości?

Współwłasność nieruchomości może być źródłem wielu pytań i dylematów. To, jak znieść współwłasność nieruchomości, może wydawać się skomplikowanym procesem. W artykule tym…
BiznesInternetOprogramowanie

Krok po kroku jak założyć sklep internetowy - poradnik dla początkujących

Założenie sklepu internetowego to marzenie wielu przedsiębiorców, ale nie jest to łatwe zadanie. Wraz z rozwojem technologii i e-commerce, założenie sklepu internetowego…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *