InternetPorady

Chcesz usunąć konto na Aliexpress? Sprawdź jak to zrobić!

aliexpress Chcesz usunąć konto na Aliexpress? Sprawdź jak to zrobić!

AliExpress jest popularnym serwisem zakupowym. Produkty w nim dostępne pochodzą najczęściej z Chin, dzięki czemu ich cena jest bardzo konkurencyjna. Serwis zyskał na tyle dużą popularność, że nawet osoby nie korzystające z jego usług o nim słyszały. Chcesz założyć konto w serwisie, ale boisz się, że nie będziesz mógł go usunąć? A może masz już konto i nie wiesz gdzie znaleźć albo jak skorzystać z opcji usunięcia konta? To bardzo proste! Sprawdź jak zrobić to w kilku szybkich krokach!

Czego potrzebujesz by usunąć konto AliExpress


Konto w serwisie Aliexpress daje Ci dostęp do zakupów w serwisie, możliwości publikowania treści oraz komentowania treści. Ponadto masz dostęp do indywidualnego panelu użytkownika, który służy do zarządzania Twoim kontem. Zastanawiasz się czego dokładnie potrzebujesz do usunięcie konta? To zaledwie kilka prostych rzeczy. W celu usunięcia konta AliExpress będziesz potrzebować loginu, hasła oraz maila przypisanego do konta. Mając już te dane musisz wejść na stronę Aliexpress.com.

Jak usunąć konto – krok po kroku


Gdy jesteś już na stronie sklepu, upewnij się czy jesteś zalogowany na swoje konto. Jeśli tak, to przejdź do panelu MójAliexpress lub My Aliexpress, zależnie od tego jaki język masz ustawiony jako domyślny. Następnie znajdź  opcje Ustawienia Użytkownika i Edycja Profilu Użtkownika.

Gdy już znajdziesz się w oknie edycji profilu, znajdź opcje Dezaktywacja konta. Wyskoczy  dodatkowe okno. W oknie tym wpisujesz swój adres e-mail przypisany do konta lub login używany w serwisie. Następnie przepisujesz frazę: Deactivate my account.

Ostatnim krokiem jest podanie powodu dezaktywacji konta. Możesz wybrać jeden z popularnych powodów z listy lub wpisać własny powód. Jeśli wykonałeś już wszystkie kroki to zostało tylko naciśnięcie czerwonego przycisku „Deactivate my account” znajdującego się na dole strony. Pamiętaj, że klikając ten przycisk trwale usuwasz konto w serwisie i operacja ta jest nieodwracalna.

Jakie są konsekwencje usunięcia konta na Aliexpress?


Usuwając konto w serwisie Aliexpress tracisz dostęp do panelu swojego konta, zostają usunięte wszelkie dane osobowe oraz adresowe. Tracisz dostęp do wszystkich kontaktów i wiadomości w serwisie oraz możliwość wystawiania i zamawiania przedmiotów. Wszystkie Twoje posty umieszczone w serwisie Aliexxpress.com zostają usunięte, a możliwość publikowania nowych  postów oraz komentarzy zostaje zablokowana. Decyzja ta jest nieodwracalna, także dobrze ją przemyśl.

Powiązane posty
PracaBiznesNaukaOprogramowaniePoradyPozostałe

Jak tworzyć mapy myśli - Kompletny przewodnik

Mind mapping to wizualne narzędzie zarządzania informacją, które pomaga nam strukturyzować, organizować, zapamiętywać, aranżować, przeprowadzać burze mózgów i uczyć się informacji w…
Internet

Jak zdobyć więcej zwolenników i interakcji na Instagramie

Z ponad miliardem aktywnych użytkowników miesięcznie, Instagram jest jednym z najbardziej ruchliwych miejsc, żeby zaistnieć w świecie wirtualnym. Wskaźnik zaangażowania jest również…
Internet

Jak naprawiać biały ekran w Google Maps na smartfonach z systemem Android

Wyobraź sobie, że utknąłeś w nieznanym miejscu i musisz znaleźć drogę powrotną do swojego miasta. Zazwyczaj używamy Google Maps, aby uzyskać wskazówki…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *