PozostałeInternet

Najpopularniejsze gry MMORPG w które warto zagrać

World of Warcraft Najpopularniejsze gry MMORPG w które warto zagrać

Gry MMORPG potrafią wyjąć człowiekowi tysiące godzin z życiorysu. Mimo powtarzalności questów ograniczających się do ubicia określonej liczby potworów lub zebrania dwudziestu jabłek, nie nudzą się ani trochę i wciąż przyciągają przed ekrany miliony ludzi na całym świecie. Mozolne, ale niezwykle satysfakcjonujące rozwijanie postaci potrafi mocno zaangażować. Jednak nie każda gra jest warta swojego czasu. Poniżej znajduje się zestawienie tych najpopularniejszych, w które warto zagrać.

World of Warcraft

World of Warcraft to jedna z najstarszych, ale wciąż najlepszych i najpopularniejszych gier z gatunku. Dzieło Blizzard Entertainment nie spoczęło na laurach i nieustannie idzie z duchem czasu. Starzy weterani nie mają już dzisiaj tyle czasu na granie i często przechodzą w tryb niedzielnego gracza, a z drugiej strony w dalszym ciągu do gry dołączają młodzi, z prawdziwą werwą inwestując godziny w rozwój postaci. World of Warcraft oferuje świetną zabawę dla obu tych grup. Obecnie na rynku dostępny jest już siódmy dodatek do gry, który miał swoją premierę w 2018 roku i nosi nazwę World of Warcraft: Battle for Azeroth.

Lord of the Rings Online

Po sukcesie filmowej trylogii Władcy Pierścieni wiele gier próbowało przenieść gracza do upragnionego Śródziemia. Dzieło Tolkiena to idealny materiał na grę MMORPG, jej stworzenie było więc tylko kwestią czasu. W kwietniu 2007 roku studio Standing Stone Games odpowiedziało na zapotrzebowanie i wypuściło na rynek swoją wirtualną wersję Śródziemia. Który fan książkowej, lub filmowej trylogii oprze się możliwości skopania tyłków kilku paskudnym sługusom Saurona w swojej własnej drużynie pierścienia? Gra natychmiast odniosła sukces, a zachwytom nie ma końca.

The Elder Scrolls Online

Fani legendarnej marki The Elder Scrolls z pewnością ucieszą się, że gra ma swoją wersję MMORPG. Fabuła The Elder Scrolls Online umiejscowiona jest na tysiąc lat przed wydarzeniami, które zostały opowiedziany w legendarnym już Skyrimie. Gra oferuje ogromny, przepiękny świat do zwiedzenia i epickie przygody, które tylko czekają na śmiałków.

Inne gry, na które warto zwrócić uwagę

  • Guild Wars 2 – znaczną część gry można przejść solo, ale rozgrywka z innymi graczami również stanowi istotny element.
  • Star Wars: The Old Republic – kto nie chciałby pomachać świetlnym mieczem w grze z uniwersum Gwiezdnych Wojen?
  • Black Desert – z niezwykle rozbudowanym kreatorem postaci.
  • Star Trek Online – jeśli Gwiezdne Wojny to nie to.
  • Neverwinter – dla fanów gier fabularnych z serii Dungeons & Dragons.
  • TERA – przepiękna gra w klimacie fantasy z rozbudowanym systemem politycznym.
Powiązane posty
Dom i ogródPozostałe

Rolety – czy warto inwestować w te na zewnątrz?

Rolety zewnętrzne to coraz bardziej powszechne rozwiązanie, które widoczne jest nie tylko w domach jednorodzinnych, ale też w mieszkaniach. Czy rolety tego…
Pozostałe

Nowe metody w dziedzinie stomatologii

Dbałość o zęby powinna leżeć na sercu każdemu człowiekowi. Tylko dzięki temu uda się utrzymać zęby w dobrym stanie. Trzeba przyznać, że…
Pozostałe

Teleradiologia – co warto wiedzieć?

Teleradiologia to dziedzina medycyny, w której obrazy radiologiczne są przesyłane za pośrednictwem sieci telekomunikacyjnej do specjalisty z dziedziny radiodiagnostyki, który je interpretuje….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *