Technologia

Monitoring telefonu – jak działa i jakie ma zalety?

20230823190439 download Monitoring telefonu – jak działa i jakie ma zalety?

Legalne śledzenie telefonu i aktywności wykonywanych za jego pośrednictwem stanowi ochronę przed zagrożeniami cyberprzestrzeni, czyhającymi na nieletnich. Rozwiązanie to pozwala także podjąć natychmiastowe działania w przypadku zdrady bądź braku lojalności pracowników. Na czym polega monitoring telefonu?

Jak wygląda monitoring telefonu?

Monitoring urządzenia mobilnego odbywa się za pośrednictwem narzędzia SpyOne, która jest całkowicie niewidoczna dla osoby śledzonej oraz programów antywirusowych. Instalacja aplikacji trwa kilka minut, a wszystkie niezbędne kroki ukazane są na krótkim filmiku instruktażowym wysyłanym na wskazany w zamówieniu adres mailowy. Kiedy proces instalacji zostanie pomyślnie zakończony w telefonie komórkowym z systemem Android, rozpoczyna ona zbieranie danych, które następnie przesyłane są na serwer udostępniany klientowi. Informacje można przeglądać zdalnie przy użyciu własnego smartfonu, komputera lub tabletu.

Autorzy aplikacji SpyOne zapewniają dostęp do wszystkich danych niezależnie od tego, czy zostaną one usunięte przez osobę śledzoną. Zakres zdalnego monitorowania telefonu zależy od wykupionej opcji. Pakiet Basic to oprogramowanie przeznaczone zasadniczo do ochrony dzieci, gdyż umożliwia namierzanie telefonu zdalnie przez GPS albo BTS, odczytywanie wiadomości SMS i MMS, dostęp do książki telefonicznej, odsłuchiwanie połączeń czy też wgląd w przeglądane strony www.

Co jeszcze potrafi aplikacja do monitorowania telefonu komórkowego?

SpyOne Premium gwarantuje dodatkowo przechwytywanie wiadomości z klawiatury, blokowanie niechcianych aplikacji oraz zrzut ekranu smartfonu w wybranym czasie. W przypadku pakietu All in One klient otrzymuje pełen zakres aż 70 funkcji dyskretnego monitorowania telefonu, w tym Live Streaming, przechwycenie obrazów z przedniej i tylnej kamery oraz podgląd z kamer z odsłuchem na żywo. Dzięki aplikacji można również kontrolować telefon drugiej osoby poprzez śledzienie wiadomości z popularnych komunikatorów internetowych.

Kiedy warto skorzystać z usługi śledzenia telefonu?

Monitoring telefonu jest szczególnie przydatnym rozwiązaniem dla rodziców, gdyż Internet daje dostęp nie tylko do wartościowych, ale i niebezpiecznych treści. Co więcej, w sieci działa wiele osób, które w każdej chwili są gotowe wykorzystać naiwność nieletnich. Warto zatem skorzystać z usługi dyskretnej kontroli telefonu, by uchronić swoje dziecko przed zagrożeniami cyberprzestrzeni. Na zakup aplikacji SpyOne decydują się również właściciele firm, pragnący zweryfikować lojalność zatrudnionych pracowników. Na koniec warto wspomnieć o osobach, podejrzewających partnera bądź partnerkę o zdradę. Wcześniejsza instalacja aplikacji szpiegowskiej do śledzenia telefonów komórkowych pozwala wówczas zweryfikować obawy lub zebrać dowody rzeczowe.

Aplikacja SpyOne to legalne oprogramowanie, umożliwiające śledzenie użytkownika telefonu, odczytywanie wiadomości, blokowanie aplikacji, przechwytywanie zdjęć i wiele innych. Warto zdecydować się na zakup licencji, by ochronić bliskich przed niebezpieczeństwami lub sprawdzić lojalność pracowników czy też partnera. Więcej na temat aplikacji SpyOne można dowiedzieć się z fimu na Youtube Jana Fabiańczyka: „SpyOne – Pierwsze kroki (informacje + zakup + instalacja).

Powiązane posty
Technologia

Tablet dla dzieci – dlaczego warto rozważyć zakup tego urządzenia?

Tablet dla dzieci może okazać się narzędziem wspierającym ich rozwój – i nie tylko! To urządzenie edukacyjne i rozrywkowe bywa naprawdę przydatne…
TechnologiaBiznes

Sztuczna inteligencja do obsługi klienta - zalety i wyzwania tego rozwiązania

Oczekiwania klientów nieustannie rosną, podobnie jak koszty utrzymania właściwie wszystkich narzędzi, pracowników i procesów. Właśnie dlatego sztuczna inteligencja (AI) staje się coraz…
TechnologiaMarketing i reklama

Dlaczego warto zainwestować w kurs analizy danych?

Dzisiejszy, zinformatyzowany świat wymaga od wielu jego użytkowników i beneficjentów umiejętności analizy danych. Jej znajomość jest jednym z kluczowych atutów na rynku…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *