HotZlot 2008

08/09/2008 – 16:08

5 września bieżącego roku, rozpoczął się oficjalnie HotZlot 2008 (http://hotzlot.pl), który był II spotkaniem czytelników vortalu dobreprogramy oraz I TechIT i Gamikaze. Oczywiście, na tymże zlocie nie mogło zabraknąć mojej osoby ;-).

Na miejsce przybyłem w piątek, choć można było przyjechać już w czwartek, zakwaterowałem się i czekałem na obiad ;). Pokoje były skromne, aczkolwiek w sam raz jak na taki zlot.

Przy samej rejestracji, uczestnicy zlotu otrzymali różnego rodzaju upominki od sponsorów, a także pakiet od firmy Symantec – Norton Internet Security 2008. Nie zabrakło także, jak w poprzednim zlocie, unikalnych identyfikatorów dla danej osoby.

Podczas sesji technicznych, były także rozdawane nagrody i upominki – niestety, nie udało mi się niczego zdobyć. Aczkolwiek na imprezie integracyjnej (to już chyba kultowa nazwa ;-), również dostawało się różne rzeczy – ja dostałem pendriven’a 1 GB.

Co tu dużo pisać – zlot był świetny, a ten kto nie był, niech żałuje! :^)

Nie chcę się tutaj zbyt dużo rozpisywać, bowiem większość najważniejszych spraw, została omówiona na stronie domowej zlotu (link podałem na początku wpisu). Polecam tam zajrzeć i zapoznać się chociaż z agendą.

Myślę, że wkrótce dobreprogramy opublikują foto i wideo relację ze zlotu. Osobiście także zrobiłem około 200 zdjęć, aczkolwiek nie chcę ich udostępniać publicznie, każdej osobie.

Aaaa… Jeszcze jedno – wróciłem ze zlotu wczoraj coś koło 15-15:30 (mam ~80 km do Jastrzębiej Góry), ale nie miałem już sił napisać wpisu (musiałem w dodatku nadrobić parę rzeczy ze szkoły).

Napisz komentarz