Łasica

02/09/2010 – 21:55

Co to jest łasica? Jak ją rozpoznać? Śmiać się czy płakać?
Wszystkim osobom, które nie były na tegorocznym HotZlocie 2010, polecam prezentację Dominika Dałka o łasicach i standardach. Prezentacja obowiązkowa dla każdego! Oczywiście cała sesja jest w nutce żartów, a wśród nich występują również Linuksowcy ;-).

Przypominam także, że zostały udostępnione również inne sesje ze zlotu. Szczerze zachęcam do zapoznania się z nimi. Więcej na stronie: http://www.dobreprogramy.pl/MaterialyWideo.html

 1. komentarzy 6 dla “Łasica”

 2. To jakiś żart jest? Co to robi na Planecie Debiana? Ej trzymajmy jakiś poziom do diaska!

  By zniesmaczony on Wrz 3, 2010

 3. Wpis znalazł się na planecie, ponieważ został on przypisany przeze mnie do kategorii Linux.

  By Kaka' on Wrz 3, 2010

 4. @Kaka’- witam i od razu przepraszam że nie wyjaśniłem o co chodziło mi we wcześniejszym wpisie. Po Twoich wcześniejszych wpisach, oraz reakcji na mój wrzask* widzę że jesteś nie tylko młodym i inteligentnym, ale i dobrze wychowanym człowiekiem, bardzo mnie to cieszy bo dziś młodzież na wszelką krytykę reaguje niestety w dość wulgarny sposób, ale wracając do rzeczy serwis który podlinkowałeś nie jest wart cytowania (moja subiektywna opinia osoby kochającej prawdę i otwarte oprogramowanie, ale zdegustowaną wizytą policji broniącą interesów korporacji XX a związaną z komentarzami na DP). Napisze w skrócie o co chodziło: albo poziom albo dobreprogramy” @ :) i działaj dalej bo ładnie piszesz, pozdrawiam.

  By zniesmaczony on Wrz 5, 2010

 5. Nie określiłeś konkretnie dlaczego nie łączysz DP z poziomem. Jak pewnie już zauważyłeś, współpracuję z nimi od lat. Dyskusja na temat poziomu DP, sądzę, że głównie ze względu niektórych jego userów, jest w moim odczuciu, trochę tematem rzeką, niemniej… Pamiętaj proszę, że ten vortal tworzą ludzie z pasją, osoby naprawdę w porządku – większość z nich poznałem osobiście.

  By Kaka' on Wrz 5, 2010

 6. Sorki że tak późno ale mało mam czasu ostatnio, skoro piszesz że DP tworzą ludzie z pasją, a nie z interesem, to albo nic nie rozumiesz albo jesteś prowokatorem, po prostu prywatnie bardzo proszę; zniknij z ze stron związanych z Debianem, bo mam dość zakłamania i cenzury.

  By zniesmaczony on Wrz 12, 2010

 7. Kaka’ przepraszam za to co przed chwilą napisałem, poniosło mnie emocjonalnie jak małolata. Po prostu chciałbym aby tacy zdolni młodzi ludzie nie dali się wkręcać masówką takim jak DP, jeżeli nie jesteś ich komórką uciekaj bracie do ludzi- hej.

  By zniesmaczony on Wrz 12, 2010

Napisz komentarz