Nowa odsłona forum.dobreprogramy.pl

12/12/2007 – 07:35

Czołem…

Nie pisałem przez miesiąc… Nie, nie było to spowodowane brakiem tematów. Na czas też nie narzekałem. Szczerze mówiąc, miałem możliwość poświęcenia czasu na blog, ale po prostu tak wyszło, że zaciekawiły mnie inne rzeczy. Jakie? Chociażby C++. Ostatnio napisałem bota do IRC-a, ale nie pisałem własnej biblioteki – skorzystałem bowiem z cpIRC. Niestety, gdzieś ona ma błąd przez co bot postoi 5h i wywala się z naruszeniem ochrony pamięci. No ale przez te pierwsze 5h działa pięknie ;-)

Poza tym, przez ponad dwa tygodnie byłem chory – zapalenie krtań, wprost uwielbiam to :/. Najlepsze jednak jest to, że lekarz rodzinny nie potrafi z tego wyleczyć ;/ Przesiedziałem około dwóch tygodni w domu. Uważam ten czas za zmarnowany, bowiem będąc chory i tak nie ma się na nic ochoty…

Powróćmy jednak do tematu notki. Chyba każdy z Was zna vortal dobreprogramy.pl. Jakiś czas temu pisałem iż dostałem na tamtejszym forum prawo moderowania działu Linux. Cóż, długo to nie potrwało… Po miesiącu dostałem pełne prawa ;-^).

Nową wersją forum huczało już od dawna, choć osobiście już przed premierą miałem możliwość testowania nowego forum. Ogólnie + za wygląd, bo naprawdę jest ładny (przejrzysty i czytelny). Nie mogę się jednak przyzwyczaić do avatarów po prawej stronie ;P.

Poza tym jest jeszcze trochę błędów, jednakże są to raczej szczegóły, które nie przeszkadzają w normalnym używaniu forum.

Bardzo zachęcam do odwiedzenia forum i zapoznania się z nowym wyglądem. Zachęcam również do udziału w konkursie urodzinowym z okazji pięciolecia vortalu dobreprogramy.pl. W tym roku jest bardzo dużo nagród (i to nie byle jakich), więc spróbować swoich sił nie zaszkodzi ;).

  1. komentarze 2 dla “Nowa odsłona forum.dobreprogramy.pl”

  2. O kurcze – zmienili skrypt na phpbb3 :| żeby tylko tego nie żałowali, bo iPB jest znacznie lepsze !

    By BlueMan on Gru 12, 2007

  3. Avatary można przerzucić bardzo łatwo na lewą stronę. Dla mnie ten zielony jest kiepsko wpasowany w ogólną grafikę i zbyt intensywny.

    Sama zmiana skryptu dość ryzykowna ale życzę powodzenia bo mi osobiście również podoba się wygląd układu nowego phpbb3.

    By tfiedoruk on Gru 14, 2007

Napisz komentarz