Nadeszła ta chwilia… Koniec wakacji -> początek szkoły…

03/09/2007 – 19:57

Jak powszechnie wiadomo, skończyły się wakacje, nadszedł rok szkolny. Jedni się cieszą, drudzy wręcz przeciwnie – ja mam mieszane odczucia. Fakt, faktem – teraz będzie mało czasu, bardzo mało (w końcu 6-7 godzin dziennie w szkole + nauka w domu = mało czasu na Tux’a ;). Jutro 7 godzin – i jak ja to mam wytrzymać? Ok, 6 zniosę – taka optymalna ilość godzin to jest – ale 7 to o 1 za dużo.

Wakacje dość szybko minęły – nad czym ubolewam niestety. Pogoda także nie dopisała, w skutek czego, ¾ wakacji spędziłem przed komputerem – ale i to ma swoje dobre strony.

Zagłębiłem się w C++ w tym czasie – poznałem wskaźniki oraz zapoznałem się z (cytuję): „przeładowania nazw funkcji”. Teraz przyszła kolej na klasy – a po tym, może zacznę przygodę z Qt?

No zobaczymy, to tylko takie „mini” plany co do C++ – wszystko będzie uzależnione od wolnego czasu, którego mam nadzieję, że mi nie zabraknie.

 1. komentarze 4 dla “Nadeszła ta chwilia… Koniec wakacji -> początek szkoły…”

 2. Ja teraz jestem w klasie maturalnej i mogę powiedzieć że codziennie mam po 8 godz. oprócz wtorku tylko 7 godz. Nauki co nie miara. Nic tylko wkuwać.

  By Roman on Paź 3, 2007

 3. Myślałem, że w tym roku będzie gorzej, ale jest tak jak w zeszłym roku: uczenie się na przerwie, a na lekcji 5 :P

  By Kaka' on Paź 3, 2007

 4. >>“przeładowania nazw funkcji”. Teraz przyszła kolej na klasy
  czyżby Symfonia?

  By shnela on Sie 4, 2009

 5. Tak, symfonia, którą – notabene – przerobiłem już dawno temu :P. A teraz zagłębiłem się w lekturę na temat Qt4 :).

  By Kaka' on Sie 6, 2009

Napisz komentarz