HotZlot 2009

30/08/2009 – 23:02

Kilka godzin temu wróciłem z tegorocznego HotZlotu (III spotkanie czytelników vortalu dobreprogramy, TechIT i Gamikaze). Mogę powiedzieć tylko jedno: było genialnie! „Czysty błogostan!”. „Nirvana!”.

Nie jestem w stanie opisać wszystkich wrażeń, bo tego po prostu nie da się opisać słowami – trzeba tam być i po prostu doświadczyć tej wspaniałej atmosfery. Smaczku całemu zlotowi dodają świetne sesje techniczne, bardzo wysoka klasa hotelu (4-gwiazdkowy) oraz wspaniali ludzie (goście, czytelnicy, administratorzy, moderatorzy, sponsorzy, itd.).

Szczerze zachęcam do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi zlotu, który – notabene – jeszcze trwa (niestety, ze względów osobistych nie mogłem przedłużyć swojego pobytu). Niedługo zostanie też (zapewne) udostępniona fotorelacja ze spotkania, a także video z poszczególnych sesji, do których przejrzenia szczerze zachęcam.

 1. komentarze 3 dla “HotZlot 2009”

 2. HotZlot to jedna z najlepszych rzeczy w moim życiu. Uwielbiam tam jeździć i egzystować z tą masą ludu, nie ma nic przyjemniejszego ponad zlot! Sex wymięka! :-)

  By SpectatorX on Sie 30, 2009

 3. Witam
  Było bardzo ciekawie, szkoda tylko, że się lepiej nie zapoznaliśmy Kaka :) Ogółem sądziłem, iż jesteś wyższy i starszy, ale to tylko były pozory xD

  By Orion / Olbi on Wrz 1, 2009

 4. przy administartorach i moderatorach powinienes wymienic „userow” co do „sex wymieka” jak dojrzejesz zrozumiesz :D

  By xulu on Wrz 2, 2009

Napisz komentarz